Jantă Race Face ARC 30 Offset 27.5", 32 găuri
Race Face ARC 30 Offset 27.5" ráfik
Race Face ARC 30 Offset este o jantă mtb durabilă, fabricată din aliaj avansat de duraluminiu 6069. Utilizează o construcție asimetrică cu offset de 4,5 mm pentru o tensiune mai bine echilibrată a spițelor și o rigiditate mai mare a întregii roți. Lățimea internă de 30 mm îl predestinează pentru anvelope late potrivite de la XC până la enduro, în timp ce construcția este optimizată pentru utilizare tubeless.|
Design asimetric pentru echilibrarea ideală a tensiunii spițelor și rigiditate sporită a roților
|
|
Aliaj de duraluminiu 6069 cu un raport excelent rezistență-greutate
|
|
Construcția cu offset îmbunătățește distribuția uniformă a forțelor în roată
|
|
Construcție adaptată pentru utilizare tubeless
|
|
Utilizare universală de la XC până la disciplinele enduro
|
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 28, 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Lățime interior jantă (mtb) | 30 mm |
| Offset | 4.5 mm |
| Greutate | 495 g |
| ID produs | 380305 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Race Face AR 30 Offset 27.5" ráfik
Banda de fixare pentru roți se aplică ușor, am folosit 31 mm
Tradus automatVariante Race Face AR 30 Offset 27.5" ráfik
Dobrý ráfik na trail biky, offset zabezpečuje rovnomernosť špicou pri superboost spacingu
Traducere cu GoogleAfișează originalul