Butuc spate FORCE 12x148 mm BOOST, Micro Spline, 6 găuri, 32 găuri
Butucul spate FORCE este conceput pentru bicicletele de munte moderne cu standardul BOOST. Corpul din aluminiu cu rulmenți industriali asigură o funcționare lină și o transmisie fiabilă a puterii, în timp ce corpul Micro Spline este pregătit pentru casete SHIMANO cu 12 viteze. Butucul este potrivit pentru discuri de frână cu 6 găuri și jante cu 32 de găuri.
- Compatibil cu casete SHIMANO cu 12 viteze datorită corpului Micro Spline
- Conceput pentru discuri de frână cu 6 găuri
- Standard BOOST cu axă de 12 x 148 mm
- Corp din aluminiu al butucului pentru greutate redusă și durabilitate
- Patru rulmenți industriali pentru o funcționare lină și durabilă
- Pentru jante cu 32 de găuri
| Culoare | negru |
| Locație | Spate |
| Model ax | "boost" fix |
| Butuc | Shimano Micro Spline |
| Montaj disc de frână | 6 șuruburi (IS 6) |
| Greutate | 292 g |
| Material | aluminiu |
| Rulmenți | 4 rulmenți industriali |
| Dimensiune ax | 12 x 142 mm |
| Dimensiune O.L.D. | 135 mm |
| ID produs | 396873 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii