Butuc spate DT Swiss 240 Straightpull, 12x142 mm, CL, SRAM XDR
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
| Linie de produse | 240 |
|---|---|
| Tip | STRAIGHTPULL |
| Utilizare | Road |
| Tip ax | 12 mm Thru axle |
| Dimensiune | 142 mm |
| Tip piuliță | SRAM XDR RD. (AXDR) |
| Tip roată liberă | Ratchet EXP 36 |
| Sistem de frânare | Disc Center Lock |
| Număr de găuri | 24 |
| Greutate | 191 g |
| Articol | H24PNCD1R24SA4745S |
| Culoare | negru |
| Locație | Spate |
| Model ax | fix |
| Butuc | SRAM XDR |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| ID produs | 333489 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii