Reflector Silva Free 2000, 2 000 lm
Reflector Silva Free 2000
Reflectorul puternic Free 2000 face parte din sistemul modular de lanterne frontale SILVA Free. Datorită fluxului luminos de 2000 lm și a dispersiei uniforme a conului de lumină, este ideal pentru sporturile de viteză.|
Intelligent Light - două diode cu optică puternică, care asigură un transport uniform al luminii în lateral
|
|
Air Flow - sistemul de răcire cu radiator cu nervuri maximizează fluxul de aer
|
|
Sistemul modular Free oferă flexibilitate cu cinci capacități diferite de baterii reîncărcabile și patru reflectoare
|
| Culoare | negru |
| Sursă de alimentare | alte |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Sport | ciclism, drumeție, alergare, schi, alergare pe potecă, lifestyle |
| Greutate | 48 g |
| Rază | 180 m |
| Impermeabilitate | IPX5 |
| Sursă lumină | două diode |
| Luminozitate | 2 000 lm |
| ID produs | 268141 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii