Jachetă Haglöfs L.I.M Hybrid Touring, verde
Haglöfs L.I.M Hybrid Tour bunda
Jachetă bărbătească extrem de bine proiectată din punct de vedere tehnic, concepută pentru activități de schi de tură. Este o combinație de membrană Proof ușoară, respirabilă, cu 3 straturi, dezvoltată în colaborare cu SYMPATEX și material softshell. Această combinație garantează respirabilitate, flexibilitate și confort perfecte! Alegerea perfectă pentru activități solicitante. Caracteristicile tehnice și detaliile practice vă vor surprinde și vă vor încânta cu siguranță. Aceasta include, de exemplu, o glugă spațioasă, reglabilă, care poate fi trasă peste cască, ventilație pe partea pieptului care se deschide cu fermoar și câteva buzunare practice pentru lucrurile esențiale.
Proprietăți:
- fabricată din Proof respirabil cu 3 straturi, care este fabricat în colaborare cu Sympatex și combinat cu material softshell
- material ușor, respirabil și ușor elastic pentru confortul dumneavoastră perfect în timpul tuturor activităților
- glugă reglabilă cu vizor întărit, compatibilă cu casca
- marginea inferioară a jachetei poate fi ajustată, este puțin mai lungă în spate
- mâneci preformate terminate cu elastice flexibile
- 2 buzunare la piept ușor accesibile, cu fermoare impermeabile în două sensuri - servește și ca ventilație
- tratament reflectorizant pentru o vizibilitate mai mare
| Gen | Bărbați |
| Culoare | verde |
| Material | softshell |
| Sezon | Iarnă |
| Sport | schi alpin, schi, alpinism, escaladare |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 15 000 – 28 000 mm |
| Material | 100% poliester, membrană 3l Proof |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Respirabilitate | 20 000 g/m2/24h |
| ID produs | 245626 |


Îmbrăcăminte pentru femei

Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii