Jachetă damă Black Diamond TREELINE RAIN SHELL, rosewood
Black Diamond TREELINE RAIN SHELL jachetă de damă
Un partener de încredere pentru vreme schimbătoare. Jacheta este ușoară, funcțională și concepută pentru a oferi confort în timpul excursiilor în natură. Datorită designului său atent, susține libertatea de mișcare și vă permite să vă concentrați pe deplin asupra performanței. Proiectată pentru alpinism montan și tranziții dificile.|
Jachetă impermeabilă cu membrană BD.dry™ cu 2,5 straturi
|
|
Ventilație optimizată în zona spatelui pentru o circulație mai bună a aerului și confort
|
|
Glugă compatibilă cu casca, cu posibilitatea de ajustare pentru o potrivire perfectă
|
|
Manșete ajustabile cu Velcro
|
|
Tiv reglabil în partea de jos
|
|
Două buzunare practice cu fermoar, accesibile chiar și atunci când purtați centura de șold
|
|
Certificare Bluesign®, care garantează o producție ecologică
|
|
Ușor de împachetat în propriul buzunar, care se agață cu o carabină de ham
|
| Gen | Femei |
| Culoare | rosewood |
| Material | material sintetic |
| Sezon | Vară, Tranziție |
| Sport | drumeție, alpinism, escaladare, via ferrata |
| Compoziția materialului | 100% nailon |
| Greutate | 254 g |
| Respirabilitate | 10 000 g/m²/24 h |
| Rezistență la apă | 10 000 mm |
| ID produs | 307320 |
| Mărime | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gât | 33 | 34.5 | 35.5 | 36.5 | 38 | 40,5 |
| Piept | 78,5 - 81 | 82,5 - 86,5 | 87,5 - 91,5 | 92,5 - 98 | 99 - 105,5 | 106,5 - 114 |
| Manşon | 75 | 76 | 77,5 | 79 | 80 | 80 |
| Talie | 59,5 - 63,5 | 65 - 68,5 | 69,5 - 74 | 75 - 80 | 81 - 89 | 90 - 99 |
| Șolduri | 87,5 - 91,5 | 87,5 - 91,5 | 92,5 - 96,5 | 97,5 - 103 | 104 - 110,5 | 111,5 - 120,5 |
| Cusătură interioară a pantalonilor | 75 | 75 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 77,5 |
| Mărime | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NE | 0 | 2 | 4/6 | 8/10 | 12/14 | 16/18 | 20/22 |
| Talie | 61 - 63,5 | 65 - 67,5 | 70 - 72,5 | 75 - 77,5 | 81 - 85 | 89 - 95 | 99 - 103 |
| Șolduri | 81 - 86,5 | 86,5 - 91,5 | 94 - 96,5 | 99 - 101,5 | 104 - 109 | 112 - 118 | 122 - 126 |
| Cusătură interioară a pantalonilor | 75 | 75 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 78,5 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Black Diamond TREELINE RAIN SHELL dámska bunda, rosewood