Geacă copii Hannah Kigali Jr, cantaloupe/burnt olive
Hannah Kigali Jr geacă pentru copii
Geaca de schi de iarnă Hannah Kigali Jr, confecţionată din material impermeabil Resstex, va fi cu siguranţă imediat pe placul adolescentului dumneavoastră. Datorită elementelor reflectorizante, tinerii dumneavoastră schiori vor fi bine vizibili chiar şi în timpul schiului nocturn.|
Jachetă de schi impermeabilă cu membrană
|
|
Tratament de suprafață impermeabil DWR
|
|
Umplutură termică de calitate Duratherm Classic
|
|
Design modern asimetric și colorat
|
|
Membrana microporoasă poliuretanică Resstex 10 000 menține un raport echilibrat de impermeabilitate și respirabilitate
|
|
Cusături cu bandă
|
|
Mâneci cu formă anatomică, cu manșetă elastică și capăt cu velcro
|
|
Fustă de zăpadă și margine inferioară cu reglare a lățimii
|
|
Câteva buzunare cu fermoar pentru o mulțime de lucruri mărunte și un buzunar pentru skipass pe mânecă
|
| Gen | Copii |
| Culoare | cantaloupe/burnt olive |
| Material | material sintetic |
| Tip de izolare | izolație sintetică |
| Sezon | Iarnă |
| Sport | drumeție, schi, lifestyle |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 10 000 – 15 000 mm |
| Rezistență la apă | 10 000 mm |
| Respirabilitate | 10 000 g/m2/24h |
| Compoziția materialului | 100% poliester |
| Material | Duratherm Classic, DWR, Resstex 10000 |
| ID produs | 239156 |
| Dimensiune (înălțime) | 110 - 116 | 122 - 128 | 134 - 140 | 146 - 152 | 158 - 164 |
|---|---|---|---|---|---|
| Vârstă | 4-5 | 6-7 | 8-9 | 10-11 | 12-13 |
| Piept (cm) | 58 | 64 | 70 | 76 | 82 |
| Talie (cm) | 52 | 58 | 63 | 68 | 73 |
| Șold (cm) | 64 | 70 | 76 | 82 | 88 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii