Geantă Outdoor Sling Peak Design, 2 l, cloud
Geantă Peak Design Outdoor Sling
Peak Design Outdoor Sling 2 l este o geantă de umăr ultraușoară și minimalistă, care va deveni partenerul tău inseparabil la fiecare pas. Fie că mergi în oraș sau într-o drumeție ușoară, această geantă îți va păstra lucrurile esențiale - cum ar fi telefonul, portofelul și cheile - în siguranță și perfect organizate. Datorită curelei inovatoare, o poți purta ca un sling peste piept sau ca o borsetă în jurul taliei, în timp ce materialul durabil și ecologic Terra Shell™ nu te va dezamăgi nici măcar pe vreme rea.|
Fabricată din material Terra Shell™ 210D rezistent la abraziune (nailon 100% reciclat), care este rezistent la apă și fără substanțe chimice PFAS
|
|
Curea căptușită reglabilă rapid cu sistemul unic Cord Hook™ Cam Lock permite purtarea confortabilă peste umăr sau în jurul taliei. Cureaua poate fi complet detașată și rotită
|
|
Compartimentul principal conține două buzunare elastice din plasă pentru organizarea obiectelor mici și un șnur integrat pentru chei
|
|
Pe partea din spate se află un buzunar căptușit cu închidere magnetică, care poate găzdui în siguranță chiar și smartphone-uri mari
|
|
Fermoarul #5 UltraZip™ robust este rezistent la intemperii și, datorită fibrelor UHMWPE, va rezista ani de utilizare fără a se bloca
|
| Culoare | alb |
| Volum | 2 L |
| Sport | lifestyle |
| Dimensiuni | 28 x 15 x 7 cm |
| Dimensiuni interne | 27.5 x 14.5 x 6.5 cm |
| Material | Terra Shell™ 210D Ripstop Nylon |
| Greutate | 177 g |
| ID produs | 313512 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii