Flacon Nalgene NM Sustain, 1 l, cosmo
Nalgene Narrow Mouth Sustain sticlă
Sticlă cu gât îngust, care este fabricată din plastic reciclat şi durabil şi este disponibilă în diferite variante de culoare. Capacul este ataşat de gât, astfel încât să nu se piardă.Compania Nalgene este mândră să fie prima de pe piaţă cu o nouă răşină alimentată de tehnologia de reciclare de ultimă generaţie, care transformă plasticul destinat depozitelor de deşeuri în sticle de înaltă performanţă fără BPA/BPS. Gama de produse Nalgene Sustain este fabricată din conţinut reciclat certificat 50%, ceea ce compensează în continuare utilizarea combustibililor fosili şi reduce emisiile de gaze cu efect de seră.
|
Fără BPA/BPS
|
|
Fabricat pentru a dura
|
|
Sigur pentru mașina de spălat vase
|
|
Garanție împotriva scurgerilor
|
|
Material reciclat ușor
|
| Culoare | cosmo |
| Sport | drumeție, camping, fitness, lifestyle |
| Volum | 1 l |
| Înălţime | 210 mm |
| Diametru | 89 mm |
| Diametru | 38 mm |
| Greutate | 177 g |
| ID produs | 218577 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii