Set express CAMP Photon Express KS Janja, 12 cm, 6 buc, violet
CAMP Photon Express KS Janja set expresiek
Setul de 6 buc. de expresii premium aparține colecției unice de design Janja Garnbret. Acest set de expresii cu carabine keylock complete ultraușoare Photon Straight Gate și Photon Bent Gate face parte din echipamentul pe care Janja – dublă campioană olimpică l-a adoptat după mai bine de 10 ani de colaborare cu marca CAMP. Janja este cea mai mare icoană a alpinismului, care a inspirat milioane de tineri din întreaga lume prin performanțele și personalitatea sa.Setul de expresii Photon se potrivește exact nevoilor alpiniștilor începători și experimentați care doresc să se dedice unei game mai largi de discipline de alpinism. Carabinele Photon sunt îmbunătățite cu modificarea patentată SphereLock, care crește și mai mult rezistența la încărcare prin șlefuirea precisă a nasului și a încuietorii carabinei. O parte importantă a expresiei este accesoriul Karstop Evo, care previne rotirea carabinei prin care trece cablul.
|
Design unic din colecția JANJA GARNBRET
|
|
Greutate ultra redusă
|
|
Karstop Evo împotriva rotirii carabinierei
|
|
Modificarea nasului carabinelor SphereLock
|
|
Buclă largă de conectare de 12 cm din poliester
|
| Sport | escaladare |
| Tip blocare expres | complet |
| Greutate | 91 g / buc |
| Certificat | EN 12275/B, EN 566 |
| Rezistență longitudinală | 22 kN |
| Rezistență transversală | 7 kN |
| Cu lacăt deschis | 9 kN |
| Deschidere | Photon Straight Gate: 21 mmPhoton Bent Gate: 25 mm |
| Dimensiuni | 12 cm |
| Număr de bucăți în pachet | 6 |
| ID produs | 344516 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii