Rucsac ORTOVOX Traverse 30, 30 l, glacier grey
ORTOVOX Traverse 30 rucsac
Rucsac versatil pentru drumeții solicitante vara și iarna. Sistemul de spate căptușit și curelele cu ventilație ingenioasă vă țin confortabil chiar și cu o sarcină mai grea, permițând în același timp aerului să circule pentru un confort sporit la purtare.Când vine vremea rea, vă puteți proteja lucrurile cu o husă de ploaie integrată practică, care servește drept protecție suplimentară pentru rucsac. Acesta este fabricat din material robust, rezistent la apă, format din 72% poliamidă reciclată. Astfel, protejați mediul în care îl luați cu dvs.
Practice sunt buzunarele elastice și posibilitatea de atașare a bețelor sau plasa integrată pentru cască. Puteți atașa o mulțime de echipamente pentru drumeții solicitante vara și iarna la rucsacul ORTOVOX TRAVERSE 30. Fiecare echipament are exact locul său și se ține ferm pe rucsac. Atașarea și dezasamblarea echipamentului este rapidă și ușoară. Puteți atașa bețe de trekking, o cască, schiuri (A-Skifix) sau o saltea la rucsac.
|
Sistemul COMFORT CONTACT BACK este format din zone cu cinci perne și un spațiu între ele, care este important pentru o mai bună circulație a aerului
|
|
Bretele de umăr cu formă ergonomică
|
|
Centură de șold confortabilă și ușor de reglat
|
|
Compartiment principal pentru haine de schimb, alimente și alte echipamente
|
|
În compartimentul principal există un buzunar pentru rezervorul de apă cu posibilitatea de a scoate furtunul în mijloc între bretelele de umăr
|
|
În interiorul compartimentului principal se află un mic buzunar ascuns pentru documente, obiecte de valoare și numerar
|
|
Puteți depozita o cameră foto sau un telefon mobil în buzunarul de pe centură
|
|
Capacul rucsacului are un buzunar interior și exterior – potrivit pentru lucruri precum trusa de prim ajutor, cuțitul, lanterna frontală, gustarea etc.
|
|
Buzunare laterale elastice din plasă pentru sticla de apă
|
|
Sistemul de spate transferă greutatea rucsacului uniform între umeri și șolduri
|
|
Pentru o fixare maximă, rucsacul are o curea de șold și o curea de piept
|
|
Buzunar frontal elastic pentru depozitarea unei jachete sau a altor obiecte plate
|
|
Cureaua de piept include un fluier de avertizare
|
|
Fermoar pe toat ă circumferința
|
|
Plasă pentru depozitarea căștii
|
|
Husă de ploaie integrată
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | glacier grey |
| Volum | 30 l |
| Sport | drumeție, alpinism, escaladare, via ferrata |
| Pelerină de ploaie | Da |
| Pentru lungimea spatelui | 42-50 cm |
| Pentru înălțime | 170-195 cm |
| Compoziția materialului | 27 x 64 x 21 cm |
| Greutate | 1 025 g |
| Atașarea echipamentului | schiuri: A-Skifix, bețe |
| ID produs | 336911 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii