Carabinieră EDELRID HMS Bullet Screw RFID, oasis
EDELRID HMS Bullet Screw RFID karabină
Carabină mare și ușoară din aluminiu cu siguranță cu șurub keylock și cip RFID integrat. Ideală pentru utilizarea cu dispozitivele de asigurare EDELRID. Cipul RFID facilitează semnificativ gestionarea și evidența echipamentului de alpinism (EIP).|
Mecanism de închidere Keylock pentru o manevrare optimă la clipsare
|
|
Disponibil ca model cu șurub sau cu siguranță triplă
|
|
Construcția cu profil H asigură cea mai bună utilizare posibilă a materialului și o greutate minimă
|
|
Permite identificarea rapidă și documentarea digitală a echipamentului cu un cititor RFID
|
| Sport | escaladare |
| Greutate | 74 g |
| Rezistență longitudinală | 26 kN |
| Rezistență transversală | 10 kN |
| Cu lacăt deschis | 9 kN |
| Deschidere | 24 mm |
| Certificat | EN 12275, EN 362 |
| Compoziția materialului | 110 x 75 mm |
| Compoziția materialului | aluminiu |
| ID produs | 394069 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii