Sac dormit HUSKY Ruby , 192 cm, verde închis
Husky Ruby sac de dormit
Ruby va fi un partener de încredere dacă nu vrei să renunți la camping și excursii în natură nici măcar la primul îngheț. În acest sac de dormit le vei depăși fără probleme și vei dormi confortabil. L-am fabricat din materiale de calitate care vor avea grijă de confortul tău și îți vor oferi confort termic în timpul tuturor activităților outdoor.|
Umplutura de calitate din fibră goală cu 1 canal asigură un confort termic excelent
|
|
Rezistența ridicată, respirabilitatea și proprietățile de izolare sunt garantate de materialul de cea mai bună calitate de pe interior și exterior
|
|
Gulerul cu șnur face parte din echipamentul standard
|
|
Închidere longitudinală și sistem de fermoar pe dreapta și stânga pentru o manipulare ușoară
|
|
Echipamentul include, de asemenea, o pungă pentru obiecte mici, un buzunar mare în glugă, șnur în jurul capului și al umerilor, clapetă de acoperire a fermoarului principal
|
|
Sacul de dormit este livrat într-un ambalaj de compresie practic
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | verde |
| Umplutură | sintetice |
| Determinarea temperaturii | trei sezoane |
| Forma sac de dormit | mumificat |
| Sport | drumeție, camping |
| Greutate | 1550 g |
| Compoziția materialului | material exterior: 100 % poliester hexagonal ripstopmaterial interior: 100 % poliester |
| Înălțime copil | 192 cm |
| Dimensiuni | 220 x 85 cm |
| Interval de temperatură | Confort: 2 °CLimită: -2 °CExtrem: -14 °C |
| ID produs | 295994 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii