Sac de dormit Robens Spire II -4 °C, 195 cm, ocean blue
Robens Spire II -4 °C sac de dormit
Sac de dormit conceput pentru vreme rece, care datorită profilului său copiază formele corpului și datorită izolației sintetice OneThermo oferă căldură excelentă.
|
Formă anatomică a sacului de dormit pentru un raport optim căldură-greutate
|
|
Gluga în formă 3D și gulerul conturat minimizează curenții de aer și pierderile de căldură
|
|
Cutie pentru picioare în formă de aripă de rechin și deflector izolator cu fermoar pe toată lungimea oferă izolație suplimentară
|
|
Căptușeala din poliester pieptănat asigură o eliminare eficientă a umidității
|
|
YKK cu protecție anti-alunecare
|
|
Buzunar interior
|
|
Sac de compresie pentru sacul de dormit
|
|
Buclele de agățare facilitează uscarea
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | albastru |
| Umplutură | sintetice |
| Determinarea temperaturii | trei sezoane |
| Forma sac de dormit | mumificat |
| Sport | drumeție, camping |
| Construcție | strat dublu |
| Greutate | 1599 g |
| Înălțime copil | 195 cm |
| Dimensiuni | 220 x 80 x 50 cm |
| Dimensiuni ambalat | 33 x 23 cm |
| Interval temperatură | comfort: 2 °Climit: -4 °Cextrem: -21 °C |
| Compoziția materialului | material interior: poliester microfibră 230Tmaterial exterior: poliester Taffeta 50D 300Tumplutură: OneThermo 100 % poliester |
| ID produs | 338891 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Robens Spire I -1 °C spacák, 195 cm, ocean blue
Vyzeral byt fajn, pekne riesene detaily ako priestor na nohy, vankusik okolo krku a prekrytie zipsu
Traducere cu GoogleAfișează originalul