Rucsac Fjällräven Kajka X-Lätt 45, 45 l, fossil
Rucsac Fjällräven Kajka X-Lätt 45
Un rucsac de trekking durabil şi avansat, care aduce funcţionalitatea seriei Kajka, consolidatã cu oţel, într-o dimensiune compactã pentru excursii de o zi sau de mai multe zile. Este ideal pentru turiştii exigenţi care cautã stabilitate maximã şi confort atunci când transportã greutãţi, dar nu au nevoie de un volum uriaş. Un element unic este utilizarea unei construcţii din lemn, care este mai ecologicã decât aluminiul, pãstrând în acelaşi timp o rezistenţã de top.
|
Construcție din lemn de mesteacăn certificat FSC, care reduce semnificativ emisiile de CO2 în timpul producției, dar oferă același suport ca și cadrele metalice
|
|
Lungimea reglabilă a spatelui și bretelele de umăr cu formă ergonomică, împreună cu centura masivă de șold, asigură o distribuție excelentă a greutății
|
|
Țesătură Vinylon F extrem de durabilă, care este cunoscută pentru faptul că se umflă atunci când intră în contact cu umezeala și devine în mod natural rezistentă la apă
|
|
Pe lângă încărcarea superioară, rucsacul are și o deschidere cu fermoar pe toată lungimea, permițând accesul la lucruri ca într-un portbagaj
|
|
Capacul superior poate fi detașat și utilizat ca o geantă de umăr sau de piept separată
|
|
Buzunare laterale extensibile și buzunare pe centura de șold pentru obiecte mici
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | fossil |
| Volum | 45 l |
| Sport | drumeție |
| Pelerină de ploaie | nespecificat |
| Greutate | 1185 g |
| Capacitate de încărcare | max. 13 kg |
| Dimensiuni | 60 x 30 x 28 cm |
| Compoziția materialului | 100% poliamidă |
| ID produs | 394213 |
| Model | Dimensiuni în cm (Îl x A x L) |
|---|---|
| 35 S/M, 35 M/L | 64 x 22 x 43 |
| 45 S/M, 45 M/L | 74 x 24 x 44 |
| Model | Dimensiuni în cm (Îl x A x L) |
|---|---|
| 30 | 55 x 22 x 26 |
| 38 S/M | 54 x 17 x 28 |
| 38 M/L | 56 x 18 x 29 |
| Model | Dimensiuni în cm (Îl x A x L) |
|---|---|
| 24 | 45 x 20 x 26 |
| Model | Dimensiuni în cm (Îl x A x L) |
|---|---|
| 26 | 48 x 20 x 26 |
| Model | Dimensiuni în cm (Îl x A x L) |
|---|---|
| 35 S/M, 35 M/L | 60 x 20 x 34 |
| 55 S/M, 55 M/L | 74 x 26 x 45 |
| 65 S/M, 65 M/L | 75 x 26 x 49 |
| 75 S/M, 75 M/L | 88 x 28 x 54 |
| 85 | 91 x 30 x 54 |
| 100 | 92 x 30 x 58 |
| Model | Dimensiuni în cm (Îl x A x L) |
|---|---|
| 26, Rainbow, Re-Kånken, nr. 2 | 38 x 13 x 27 |
| Laptop 13" | 35 x 16 x 25 |
| Laptop 15" , nr. 2 Laptop, nr. 2 Black Laptop 15 | 40 x 16 x 28 |
| Laptop 17" | 42 x 18 x 30 |
| Totepack | 36 x 15 x 30 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii