Rucsac deuter Futura 26, 26 l, negru
deuter Futura 26 batoh
Un rucsac de drumeție ușor și extrem de respirabil, care este conceput pentru confort maxim în timpul drumețiilor lungi de o zi. Datorită sistemului sofisticat de spate Aircomfort și elementelor ergonomice, asigură o ventilație excelentă și o distribuție uniformă a sarcinii, economisind astfel energie.|
Sistemul de spate Aircomfort oferă o ventilație maximă datorită spațiului dintre plasa de spate și corpul rucsacului
|
|
Cadrul flexibil din oțel elastic asigură stabilitatea și distribuția ideală a încărcăturii
|
|
Bretelele de umăr ActiveFit se adaptează anatomiei purtătorului
|
|
Aripioare lombare căptușite cu reglare Pull-Forward ajută la transferul eficient al greutății pe șolduri
|
|
Pe lângă încărcarea superioară, rucsacul oferă o intrare frontală largă în formă de U cu fermoar pentru o manipulare ușoară a conținutului
|
|
Două buzunare laterale elastice mari, un buzunar frontal elastic mare, două buzunare în capac și buzunare pe aripioarele de șold
|
|
Compartiment pentru haine umede și clip integrat pentru chei
|
|
Suporturi pentru bețe de trekking/piolet, suport pentru ochelari pe breteaua de umăr, compatibilitate cu sistemul de hidratare
|
|
Fabricat din materiale reciclate și nu conține substanțe PFAS dăunătoare
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Volum | 26 l |
| Sport | drumeție, via ferrata |
| Pelerină de ploaie | Da |
| Greutate | 1300 g |
| Dimensiuni | 62 x 30 x 22 cm |
| Capacitate de încărcare | max. 8 kg |
| Compoziția materialului | 210D Recyklovaný polyamid |
| ID produs | 397166 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii