Rucsac deuter damă Futura 24 SL, 24 l, cassis-ashrose
deuter Futura 24 SL rucsac de damă
Rucsac tehnic de drumeție conceput special pentru anatomia feminină, ceea ce înseamnă un sistem de spate mai scurt, bretele de umăr mai înguste și o centură de șold conică pentru o potrivire mai bună pe silueta feminină.Este un rucsac ideal pentru drumeții de o zi întreagă, via ferrata sau excursii mai dificile de o zi, unde veți aprecia combinația dintre echipamentul tehnic și ventilația confortabilă a spatelui.
|
Sistemul de spate Aircomfort excelează prin respirabilitate ridicată. Spatele din plasă creează spațiu între spate și rucsac, permițând un flux maxim de aer și reducând transpirația.
|
|
Acces practic atât prin capac, cât și prin U-zip pe partea din față, ceea ce facilitează găsirea lucrurilor în compartimentul principal
|
|
Bretelele ergonomice ActiveFit și aripioarele de șold reglabile se adaptează la mișcare și distribuie greutatea uniform
|
|
Buzunar elastic din plasă pentru haine umede sau jachetă
|
|
Compatibil cu rezervoare (până la 3 litri)
|
|
Husă de ploaie detașabilă, bucle pentru bețe de trekking și suport pentru ochelari de soare pe breteaua de umăr
|
|
Etichetă SOS cu instrucțiuni pentru caz de urgență
|
|
Pregătit pentru atașarea unui suport de cască (helmet holder – se vinde separat)
|
|
Fabricat din materiale reciclate, țesături certificate bluesign® și fără utilizarea PFAS
|
| Gen | Femei |
| Culoare | cassis-ashrose |
| Volum | 24 l |
| Sport | drumeție, via ferrata |
| Pelerină de ploaie | Da |
| Greutate | 1255 g |
| Dimensiuni | 60 x 28 x 20 cm |
| Capacitate de încărcare | max. 8 kg |
| ID produs | 397163 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii