Ochelari Julbo CREEK spectron HD 3, grey/matt black
Julbo CREEK Spectron HD 3 ochelari
Julbo CREEK au un stil atemporal, clasic și versatil. Cadrul confortabil și ușor este conceput pentru a se potrivi diferitelor forme și dimensiuni ale feței.O siluetă clasică, sportivă pentru activități crossover, disponibilă în trei opțiuni diferite de lentile, inclusiv lentilele Spectron HD de înaltă definiție, reduc oboseala ochilor pentru confort pe tot parcursul zilei.
Lentile din policarbonat Cat. 3 (rata de transmisie a luminii vizibile: 15%) cu strat colorat oglindă (Color Flash): îmbunătățește filtrarea luminii vizibile prin aplicarea unui efect de oglindă pe lentilă. Sticlă multifuncțională potrivită pentru toate utilizările.
|
Profil ergonomic pentru o bună aderență pe față și cap
|
|
Utilizare versatilă în sport și în viața de zi cu zi
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | grey/matt black |
| Proprietăți lentile | De soare, În oglindă |
| Sport | ciclism, drumeție, camping, lifestyle |
| Înălțimea lentilelor | 45 mm |
| Lățimea fasciculului | 17 mm |
| Lungimea laturilor | 135 mm |
| Lățimea lentilei | 52 mm |
| Greutate | 22 g |
| Categorie filtru | S3 |
| Transmiterea luminii | 15 % |
| Material | policarbonat |
| ID produs | 383632 |
Variante Julbo CREEK Spectron 3 CF okuliare, blue/white
Bună ziua, acești ochelari sunt polarizați, vă rog?
Tradus automat
Dobry den, "
zial nie, jedna sa o standardne polykarbonatove Spectron skla, bez polarizacie.
Preco sa potom zobrazuju v kategorii polarizovanych?
Jeden z piatich variantov má skutočne polarizované sklá. https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie/okuliare/lifestyle/julbo-creek-polarized-3-okuliare-grey-green-p259540.html
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii