Ochelari Julbo CAMINO Spectron 4, negru/portocaliu
Julbo CAMINO Spectron 4 ochelari
Ochelari pentru diverse activități outdoor. Ideali pentru mediul montan înalt, acoperă bine ochii, pot fi folosiți și pentru purtarea de zi cu zi prin îndepărtarea protecțiilor laterale.Lentilă Spectron 4
Oferă protecție maximă a ochilor împotriva radiațiilor solare și a radiațiilor reflectate de suprafețe reflectorizante (zăpadă, gheață, apă, stâncă...). Se recomandă pentru drumeții la altitudini montane înalte. Nu este potrivit pentru condus!
|
Acoperire completă
|
|
Brațe laterale curbate
|
|
Accesorii pentru șnururi
|
|
Apărători laterale detașabile
|
|
Bază maro
|
|
Îmbunătățește filtrarea radiațiilor vizibile prin crearea unui efect de oglindă
|
|
Anti-reflective - reduce solicitarea ochilor și elimină reflexiile deranjante
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Proprietăți lentile | De soare, În oglindă |
| Clip dioptric | nu |
| Sport | drumeție, alpinism, escaladare, via ferrata, camping, lifestyle |
| Lățimea fasciculului | 15 mm |
| Lungimea laturilor | 135 mm |
| Lățimea lentilei | 58 mm |
| Greutate | 25 g |
| ID produs | 198262 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii