Pantaloni de ploaie Karpos Lavaredo, negri
Karpos Lavaredo Rain nohavice
Ușori, compresibili și respirabili, acești pantaloni sunt ideali pentru alergare montană și drumeții rapide. Sunt confecționați dintr-o țesătură cu două straturi extrem de ușoară, compactă și elastică. Țesătură elastică complet etanșată cu tratament DWR.|
Rezistent la vânt și impermeabil
|
|
Talie elastică cu șnur de strângere
|
|
Panou elastic în partea din spate și de jos pentru o respirabilitate mai mare și o potrivire mai bună
|
|
Fermoare laterale impermeabile cu cursori dubli care permit ventilația
|
|
Genunchi preformat pentru a facilita mișcarea în timpul alergării
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Material | material sintetic, spandex/elastan |
| Sezon | Vară, Tranziție |
| Sport | drumeție, lifestyle |
| Sezon/perioadă | tranziție, vară |
| Rezistență la apă | 8 000 mm |
| Respirabilitate | 8 000 g/m2/24h |
| Compoziția materialului | Partea inferioară: 71% poliamidă, 29% elastan Partea superioară: 100% poliester |
| Greutate | 144 g |
| ID produs | 173433 |
Îmbrăcăminte bărbați
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piept (cm) | 88 | 92 | 96 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| Talie (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| Șolduri (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
Pantaloni bărbați
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dimensiunea ITA | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| UE | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| Talie (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 92 | 96 | 101 | 106 | 111 |
| Șolduri (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 106 | 110 | 113 | 116 | 119 |
Îmbrăcăminte femei
| Mărime |
XS |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Piept (cm) |
79 |
84 |
89 |
94 |
99 |
104 |
|
Talie (cm) |
63 |
68 |
73 |
78 |
83 |
88 |
|
Șolduri (cm) |
87 |
92 |
97 |
102 |
107 |
112 |
Pantaloni damă
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dimensiunea ITA |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
|
UE |
32 |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
|
Talie (cm) |
60 |
64 |
68 |
72 |
76 |
80 |
84 |
88 |
|
Șolduri (cm) |
86 |
90 |
94 |
98 |
102 |
106 |
110 |
114 |
Îmbrăcăminte copii
|
Mărime (vârstă) |
6Y | 8Y | 10Y | 12 ani | 14 ani |
|---|---|---|---|---|---|
|
Înălțime (cm) |
116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Ako vrchné nochavice pri zhoršením počasí, dobre zbalitelne na mali balíček.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Super 👍
Traducere cu GoogleAfișează originalul