Aparat de curățat cu presiune medie Kärcher KHB 6
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Kärcher KHB 6 curățitor cu presiune medie
Atenționare: Bateria și încărcătorul nu sunt incluse standard - cu excepția promoțiilor în curs, până la 31.05.2026.Curățitorul cu presiune medie cu acumulator Kärcher KHB 6 este o soluție compactă pentru curățarea rapidă și flexibilă a zonei din jurul casei, fără a fi nevoie de conectare la rețeaua electrică. Este suficient să conectați un furtun de grădină și aparatul este gata de utilizare. Duza plată fină îndepărtează în mod fiabil murdăria obișnuită de pe mobilierul de grădină, jucării și alte echipamente, în timp ce duza rotativă eficientă face față chiar și murdăriei persistente, mușchiului sau prafului depus, de exemplu, pe ghivecele de flori. Ambele duze sunt incluse în echipamentul de bază. Bateria puternică interschimbabilă litiu-ion de 18 V (nu este inclusă) face parte din platforma Kärcher Battery Power de 18 V și, datorită tehnologiei, ecranul LCD Real Time de pe baterie afișează starea actuală a capacității în timpul utilizării, încărcării și depozitării. Prin intermediul accesoriilor opționale, cum ar fi duza de spumare, peria de spălare sau furtunul de aspirație pentru pomparea apei din surse alternative, domeniul de utilizare al mașinii poate fi extins semnificativ.
|
Aparat de curățat cu acumulator de presiune medie versatil – se conectează doar la un furtun de grădină, fără a fi nevoie de alimentare electronică
|
|
Două duze în echiparea de bază – duză plată fină pentru curățare rapidă și duză rotativă pentru murdărie persistentă
|
|
Tehnologie Real Time – Ecranul LCD de pe baterie informează despre capacitatea rămasă în timpul lucrului, încărcării și depozitării
|
|
Compatibilitate cu sistemul de baterii de 18 V – baterie litiu-ion interschimbabilă de pe platforma Kärcher Battery Power (nu este inclusă în pachet)
|
| Dimensiuni | 302 × 89 × 252 mm |
| Greutate inclusiv ambalaj | 2,1 kg |
| Greutate fără accesorii | 1,3 kg |
| Flux | 200 l/h |
| Tip baterie | Litiu-ion |
| Voltaj | 18 V |
| Platforma bateriei | 18 V Kärcher Battery Power |
| Presiune max. | 24 bar |
| Culoare | Negru |
| Timp de funcționare per încărcare a bateriei | 12 min (2,5 Ah) / 24 min (5,0 Ah) |
| Conținutul pachetului | Aspirarea apeiLance de pulverizare: lungăDuză cu jet platFiltru de apă integratFiltru mașinăpână la 31.05.2026 în cadrul promoției și încărcător și baterie |
| ID produs | 382426 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii