Șosete ALÉ TYPHOON, lagoon
Șosetele aerodinamice TYPHOON sunt alegerea perfectă pentru a obține cel mai bun timp. Partea superioară are o înălțime de 18 cm și este realizată din material Aero Cell, care, prin structura sa hexagonală, contribuie semnificativ la faptul că șosetele au o rezistență minimă la aer. Finisajul tivului este Raw Cut cu sistem de stabilizare Grip Dots, care va menține șosetele mereu în aceeași poziție.
Partea inferioară este realizată dintr-un material foarte respirabil pentru a susține ventilația și eliminarea umezelii de pe corp.
- șosete aerodinamice
- structura hexagonală a materialului Aero Cell
- material Q-Skin
- finisajul tivului este Raw Cut
- stabilizare cu ajutorul Grip Dots
- partea inferioară este realizată dintr-un material foarte respirabil
- înălțimea tivului este de 18 cm
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | lagoon |
| ID produs | 301582 |
| Dimensiuni | Circumferința palmei |
|---|---|
| XS | 18 cm |
| S | 19-20 cm |
| M | 21-22 cm |
| L | 23-24 cm |
| XL | 25-26 cm |
| XXL | 27 cm |
| Dimensiuni | Dimensiunea UE |
|---|---|
| S | 36 / 39 |
| M | 40 / 43 |
| L | 44 / 47 |
| Model | XS | CU | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Neopren | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | 46 / 48 |
| Rain | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Aero | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Chrono | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Winter | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Nordic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Climatic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Shield (Toe cap) | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | - |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante ALÉ TYPHOON ponožky, multicolor
Jo minosegu anyagbol keszult.Konnyu folvenni.A labfej resz jo lsszellozo.
Traducere cu GoogleAfișează originalulA felso resz jo passzentos,de nem szorit.Nekem teljesen megfelel.
Udv:Tibor