Pantaloni FORCE Sense, negri
FORCE Sense nohavice
FORCE Sense pantaloni de iarnă cu bretele și inserție pentru confort termic maxim și confort în timpul mișcării în timpul plimbărilor reci.Pantalonii au o inserție La Fonte - Zenith 3X Gold Sat, care va asigura confort pentru mai mult de 8 ore.
|
Materialele utilizate sunt simultan extrem de respirabile, elastice, foarte ușoare și plăcute la atingere
|
|
Materialul conține o membrană rezistentă la vânt și apă
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Sezon | Iarnă |
| Insert | cu bazon |
| Bretele | da |
| Compoziția materialului | Panouri principale: 85% nailon, 15% elastan Alte părți: 85% poliester, 15% elastan Aparate dentare: 74% nailon, 26% elastan |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Respirabilitate | 8 000 g/m2/24h |
| Interval temperatură | -5°C până la +5°C |
| ID produs | 232478 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Pantalonii sunt grozavi, dar nu prea corespund descrierii, fiind pantaloni clasici izolați, fără nicio membrană, așa că suflă și se udă imediat. Dar în afară de asta, arată cu adevărat de înaltă calitate, iar cei care caută doar pantaloni izolați vor fi mulțumiți.
Tradus automat