Set lumini FORCE Express
FORCE Express set de lumini
Setul de lumini Force Express este format din lumina frontală Force Cass și lumina spate Force Deux. Mai multe moduri diferite de iluminare și intermitent, luminozitate ridicată și durata de viață a bateriei, inclusiv indicatorul de necesitate de reîncărcare.Pe lângă suporturile standard, pachetul include și un suport pentru cască compatibil cu suporturile GoPro.
|
Suport universal din silicon pentru ghidon 22.2 - 31.8 mm / suport universal din silicon pentru tijă de șa rotundă
|
|
Suport universal din silicon pentru ghidon 22.2 - 31.8 mm / pentru tijă de șa rotundă
|
|
Compatibil cu suporturile GoPro
|
|
Ambele lumini au indicator pentru starea bateriei
|
|
Lumina frontală este livrată cu un suport pentru cască
|
| Sursă de alimentare | micro USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Baterie | lumină frontală : baterie integrată Li-Pol 3.7 V 1200 mAh, încărcare prin micro USB lanternă : baterie integrată Li-ion de 3,7 V și 500 mAh, încărcare prin micro USB |
| Durată funcționare | lumină frontală : 2,5 - 12 ore (în funcție de modul selectat) lumină intermitentă : 1,5 - 8 h (în funcție de modul selectat) |
| Timp de încărcare | lumină frontală : 5 - 6 ore lumină intermitentă: 1,5 ore |
| Luminozitate | lumină frontală: 300 lm lumină intermitentă : 40 lm |
| Greutate | lumină frontală : 66 g Intermitent: 43 g |
| Sursă de lumină | lumină frontală : 1x LED de mare putere CREE XP-G2 3 W Intermitent: 2x LED-uri roșii puternice de 0,5 W + 3x LED-uri roșii |
| Număr funcții | Lumină față : 3 funcții (fază lungă, standard, intermitentă) Lumină intermitentă: 5 funcții (2 funcții de iluminare, 3 funcții intermitentă) |
| Dimensiuni | lumină frontală : 72 x 46 x 24 mm Intermitent: 63 x 29 x 30 mm |
| Impermeabilitate | IP65 |
| ID produs | 96762 |
Môžete mi to dopniť do objednavky ktorá ma prísť v podelok. Ďakujem
Dobry den,
mrzi nas to, ale Vasa objednavka bola uz vyexpedovana, zmeny tak uz nie su mozne. Predpokladany termin dorucenia je 21.04.2023.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Având în vedere prețul, e în regulă, lumina frontală nu ajunge foarte departe, cu siguranță nu aș folosi-o noaptea, dar e suficientă pentru mine pentru iluminat obișnuit, chiar am tendința să port lumina frontală cu mine în drumeții ca lanternă Personal, îmi place cel mai mult opțiunea de încărcare prin USB și durata de viață a unei singure încărcări.
Tradus automatSet excelent, lumina spate are mai multe moduri, luminozitate suficientă. Lumina frontală este incredibil de puternică. Pentru mine, un mare plus este posibilitatea de a încărca prin USB și de a nu fi nevoie să schimbi bateriile.
Tradus automat
Svieti dostatocne zatial som pouzival len za svetla aby som bol viditelny
Traducere cu GoogleAfișează originalulRaport calitate-preț pentru condus după întuneric
Tradus automat
Dobrá svietivosť aj výdrž.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
svieti dobre
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Super svetla
Traducere cu GoogleAfișează originalul
nemá chybu
Traducere cu GoogleAfișează originalulCorecta
Tradus automat
10/10
Traducere cu GoogleAfișează originalulCa semnalizator, e bun, dar lumina față singură pe timp de noapte e suficientă doar pentru o conducere mai lentă și mai atentă.
Tradus automat
svetlá sú fajn, len tá gumová obruč uchytenie je dosť veľká a zbytočne prertŕča, inak spokojnosť
Traducere cu GoogleAfișează originalulExcelent pentru preț, dar lumina frontală nu funcționează deloc în întuneric complet.
Tradus automat
Za tú cenu v pohode
Traducere cu GoogleAfișează originalulnu prea mult
Tradus automat
Prečo nič moc?
Traducere cu GoogleAfișează originalul