Set lumini FORCE Diver ARC
FORCE Diver ARC set lumini
FORCE Diver ARC este un set de lumină frontală și lumină spate intermitentă pentru a vă spori siguranța pe drumuri.| Sursă de alimentare | USB-C, micro USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Luminozitate | față: 900 lm spate: 40 lm |
| Funcții | față: 8 funcții: 4 funcții de iluminare + 4 funcții de intermitență spate: 6 funcții: 3 funcții de iluminare + 3 funcții de intermitență |
| Baterie | față: Li-ion 2 800 mAh spate: Li-ion 400 mAh |
| Durată baterie | față: 2-8 ore (în funcție de modul selectat) spate: 1.5-13.5 ore (în funcție de modul selectat) |
| Timp de încărcare | față: 3 ore spate: 1 oră |
| Greutate | față: 129 g spate: 36 g |
| Material | față: aluminiu spate: aluminiu/plastic |
| Sursă de lumină | față: 2x principal CREE XP-G2 LED + 14x SMD LED spate: 30x roșu puternic COB LED |
| Dimensiuni | față: 80 x 43 x 25 mm spate: 62 x 28 x 15 mm |
| ID produs | 215831 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Strălucește perfect, am cumpărat-o deja de două ori pentru un coleg. Pentru preț, este o lampă excelentă, are un singur defect: fiecare lampă are un conector diferit, ambele ar fi putut fi USB-C.
Tradus automat
Včera kúpené z Alzy - obe svetlá už majú USB-C.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Objednával som 20.8.2025 posledné a boli ešte rozdielne a popis majú nezmenený asi dopredávajú.
Traducere cu GoogleAfișează originalulLumină excelentă pentru condusul prin pădure. Strălucește foarte puternic și departe în față.
Tradus automat
Nagyon erős fényű mindkét lámpa, abszolút elégedett vagyok.
Traducere cu GoogleAfișează originalul