Lumină spate Lezyne Strip Drive Pro 400+
Lezyne Strip Drive Pro 400+ lumină spate
Lumina spate de top Strip Drive Pro 400+ conține o mulțime de LED-uri cu o putere maximă de 400 de lumeni.|
Oferă cel mai bun model de fascicul pentru o dispersie optimă a luminii chiar și în cele mai dificile condiții
|
|
Durata maximă de funcționare impresionantă de 80 de ore vă asigură că va rezista atât cât aveți nevoie
|
|
Modul de bliț de zi extrem de perturbator atrage atenția
|
|
Optica cu unghi larg oferă o rază de vizibilitate impresionantă de 270°
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Durată funcționare | max 80 ore |
| Putere | 400 lumeni |
| Sursă de lumină | 10x LED |
| Rezistență la apă | IPX7 |
| Dimensiuni | 70 x 37 x 47 mm |
| Baterie | 1 900 mAh |
| Greutate | 71 g |
| ID produs | 248295 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Lezyne știe asta
Tradus automat
Svietivost aj svietiace rezimy su super. Jedina nevyhoda je sposob uchytenia na gumicku. Prijal by som skor system ako ma napriklad garmin na radaroch.
Traducere cu GoogleAfișează originalul