Set lumini Lezyne Classic Drive 500+/Stick Drive
Lezyne Classic Drive 500/Stick Drive set de lumini
Față:
Lumina clasică pentru bicicletă Lezyne Classic Drive 500+ Font emite 500 de lumeni (până la 80 de ore de funcționare) printr-o singură diodă LED de înaltă performanță.- Este potrivită pentru încărcare prin USB-C (cablul nu este inclus), are o construcție din aluminiu rezistentă la apă.
- Șase moduri de iluminare diferite, de la Daytime Flash până la funcționare de lungă durată de 80 de ore în modul Femto.
Spate:
Lumina spate Lezyne Stick Drive este o lumină spate subțire și ușoară, cu opt diode LED luminoase și 40 de lumeni (durata de iluminare de până la 30 de ore).- Are șapte moduri de iluminare, se încarcă cu ajutorul unei chei USB integrate, fără cablu.
- Lumina are o lentilă cu unghi larg, care asigură vizibilitate de până la 270°.
- Datorită designului îngust, lumina poate fi atașată și la tijele de șa unde este puțin spațiu.
- Datorită designului îngust, este lumina spate ideală pentru toți cei care se concentrează pe aerodinamică.
| Sursă de alimentare | USB, USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Durată funcționare | față: 80 ore spate: 30 ore |
| Putere/flux luminos | față: 500 lm spate: 40 lm |
| Alimentare | față: USB-C spate: USB |
| Moduri | față: 6 spate: 7 |
| Rezistență la apă | IPX7 |
| Dimensiuni | față: 83 x 27 x 45 mm spate: 72.2 x 19.3 x 30.3 mm |
| Greutate | față: 95 g spate: 28 g |
| ID produs | 314199 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii