Lumină față Lezyne Macro Drive 1400+ Loaded + baterie
Lezyne Macro Drive 1400+ Loaded far luminos din faţă + baterie de rezervă
Lezyne Macro Drive 1400+ Loaded far luminos din faţă este un far de bicicletă puternic, cu un flux luminos de până la 1400 de lumeni şi un fascicul optimizat datorită opticii trifocale. Datorită construcţiei robuste din aluminiu şi a rezistenţei la apă IPX7, este ideal şi pentru condiţii dificile. Pachetul include Infinite Light Power Pack+ pentru o durată de viaţă extinsă a bateriei şi posibilitatea de a fi utilizat ca încărcător de rezervă. Încărcare rapidă şi comodă prin USB-C, opţiuni versatile de montare, inclusiv suport GoPro, şi până la 7 moduri de iluminare îl fac o alegere universală atât pentru drum, cât şi pentru teren accidentat.|
Corp robust prelucrat CNC cu nervuri de răcire pentru disiparea eficientă a căldurii
|
|
7 moduri de iluminare, inclusiv Daytime Flash și modul cu autonomie extremă (până la 300 de ore)
|
|
Montaj compatibilă cu GoPro și curea universală pentru diverse ghidoane
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 1000 lm și mai mult |
| Scopul luminii | vedere |
| Durată maximă de funcționare | 300 ore |
| Capacitate baterie | 5 200 mAh |
| Greutate | 230 g |
| Compoziția materialului | 102.5 x 47 x 32.5 mm |
| Conținutul pachetului | lumină + încărcător de rezervă cu o capacitate de 7.600 mAh |
| ID produs | 353781 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii