Lumină față FORCE GLINT reîncărcabilă, 2 500 lm + powerbank
FORCE GLINT lumină frontală reîncărcabilă
FORCE GLINT este o lumină frontală reîncărcabilă puternică, care asigură o iluminare fiabilă în timpul excursiilor tale cu bicicleta. Dispune de o luminozitate de 2500 de lumeni, oferită de două LUMINUS SST-25 și șaptesprezece COB LED diodă pentru o vizibilitate optimă. Pe lângă funcția principală de iluminare, servește și ca powerbank practic pentru încărcarea altor dispozitive prin portul USB-C.Această lumină oferă șapte funcții de iluminare diferite, inclusiv cinci moduri de iluminare și două moduri de clipire pentru o siguranță sporită. Montarea sa versatilă permite instalarea pe ghidon cu un diametru de 22,2 până la 35 mm, ghidon plat și este, de asemenea, compatibilă cu suporturile GARMIN și include un adaptor pentru GOPRO Mount.
|
7 funcții de iluminare (5 constante, 2 intermitente)
|
|
Funcție de powerbank prin USB-C
|
|
Durata de viață a bateriei de la 1 la 15 ore, în funcție de mod
|
|
Mod de repaus automat - după 40 de secunde fără mișcare, lumina se stinge - când te miști din nou, se aprinde
|
|
Compatibilitate cu suporturile GARMIN și GOPRO Mount (sub suportul computerului)
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 1000 lm și mai mult |
| Scopul luminii | vedere, vizibilitate |
| Greutate | 195 g |
| Dimensiuni | 102 × 43 × 25 mm |
| Capacitate baterie | 6400 mAh |
| Baterie | 2× 18650 Li-ion |
| Durată baterie | 1 – 15 h (în funcție de mod) |
| Timp de încărcare | 6 ore |
| Material | aluminiu |
| Rezistență la apă | IP65 |
| Numărul de moduri | 7 |
| Conținutul pachetului | lumină, suport pentru ghidon, suport pentru GoPro Mount, cutie FORCE |
| ID produs | 383275 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii