Lumini față Rock Machine F.LIGHT 50 USB, 300 lm
Rock Machine F.LIGHT 50 USB lumină frontală
Lumina frontală pentru bicicletă Rock Machine F.LIGHT 50 USB oferă un design compact și o putere luminoasă puternică de 300 lm pentru o călătorie sigură în condiții de vizibilitate redusă. Se fixează ușor cu o bandă de silicon și se încarcă prin USB, ceea ce garantează confort maxim în utilizarea de zi cu zi.|
Indicator practic al stării bateriei
|
|
Ideal pentru plimbări în oraș și excursii în natură.
|
| Sursă de alimentare | micro USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 250 - 499 lm |
| Scopul luminii | vedere, vizibilitate |
| Luminozitate | 300 lm |
| Material | aliaj |
| Greutate | 64 g |
| Dimensiuni | 69 x 38 x 31 mm |
| Baterie | 3,7 V / 1 200 mAh |
| Durată baterie | 1.5 - 2 h (lumină continuă), 5.5 h (intermitent) |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Impermeabilitate | IPX5 |
| ID produs | 109798 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii