Lumină spate Lezyne KTV DRIVE STVZO zadné svetlo
Lezyne KTV Drive StVZO lumină spate
Compactă, foarte vizibilă, lumină de siguranță. Lentila germană optimizată pentru StVZO direcționează ieșirea luminii, iar două LED-uri oferă o putere de 11 lumeni.|
Decupajele pentru vizibilitate laterală oferă vizibilitate de 180 de grade
|
|
Lumina are o construcție rezistentă la apă, cu un design compatibil atât cu tijele de șa aero, cât și cu cele rotunde
|
|
Stick-ul USB integrat este încorporat în lumină pentru o încărcare convenabilă, fără cabluri
|
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| StVZO (Autorizarea de circulație rutieră) | Da |
| Max. luminozitate | 11 lm |
| Max. timp iluminare | 12 ore |
| Capacitate baterie | 400 mAh |
| Încărcare | USB Stick |
| Greutate | 50 g |
| Compoziția materialului | 60 x 41 x 64 mm |
| Caracteristici | IPX7, StVZO |
| ID produs | 258700 |
Dobrý deň, jedná sa v tomto prípadeo STVZO verziu - nedisponuje tak režimom blikanie, len 2 štandardnými režimami - https://cdn.shopify.com/s/files/1/0043/1246/5494/files/Y13_KTV_Drive_StVZO_Rear_x250_Web_FL1_R1_6ec23534-9311-4712-b8e2-b1ad4169ad6d.png.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Svetlo nema mod blikania, iba silnejsi a slabsi mod svietenia. Priznam sa, ze ked som ho kupoval na predajni, ani by ma nenapadlo, ze este nejaky vyrobca vyraba "blikacky" bez blikania. Dve hviezdicky davam len za svietivost, no aj tak budem musiet kupit dalsie.
Traducere cu GoogleAfișează originalul