Lumină frontală FORCE STREAM-400
FORCE Stream 400 far luminos din faţ&259;
Acest far luminos din faţ&259; poate fi montat datorită suportului de silicon pe ghidon (22.2 - 31.8 mm), dar şi pe cască cu ajutorul suportului de cască, care este compatibil cu suporturile GoPro.|
Include LED SAMSUNG de înaltă performanță și baterie Li-Pol integrată de 3,7 V 1200 mAh
|
|
Lumina se încarcă ușor prin conexiunea Micro USB. Avantajul este indicarea stării bateriei și a încărcării.
|
|
Reflector optic pentru un con larg de lumină
|
| Sursă de alimentare | micro USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 250 - 499 lm |
| Scopul luminii | vedere |
| Culoare | Negru |
| Capacitate baterie | 1000 - 2000 mAh |
| Luminozitate | până la 500 lm |
| Sursă de energie | baterie reîncărcabilă |
| Sursă de lumină | 1x LED |
| Durată funcționare | 100 % 2,5 ore / 30 % 7 ore / intermitent 6 ore |
| Timp de încărcare | 2-3 ore |
| Material | Panou frontal din plastic/aluminiu, pentru disiparea căldurii |
| Dimensiuni | lungime 78 mm, lățime 43 mm, înălțime 27 mm |
| Greutate | 85 g |
| Rezistență la apă | IP65 |
| ID produs | 75859 |
Dobrý deň,
aké silné je blikanie, je dobré ho používať na denné svietenie (min 200lm) alebo sa ohliadnuť po niečom lepšom?
Dobry den,
zial vyrobca Force tento parameter pri svojich svetlach neudava Avsak max. vykon to nebude, odhadujem to na cca. polovicnu silu, co by vsak stale na denne svietenie mohlo byt postacujuce.
Akekolvek svetlo (svetla) mozete objednat, porovnat, a to, ktore Vam nebude vyhovovat viete samozrejme vratit - vid. https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html ("Co ak sa mi tovar nepozdava?").
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Top svetlo na detske bicykle - detom nic drahsie netreba - svietivost je vyborna - moznost upnut svetlo na prilbu je uplne super, deti tak mozu svetlo pouzit aj ked vecer jazdia na kolobezke. Samozrejme, ako dojazdove svetlo posluzi aj dospelym cyklistom - no tym narocnejsim uz nie. Upnutie na riaditka je prekvapivo robustne a drzi svetlo vyborne. Celkovo ma vyrobok velmi pozitivne prekvapil pomer cena/ vykon - je v prospech vykonu. Odporucam.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Prekvapivo "dobre" svetlo za tie peniaze.
Traducere cu GoogleAfișează originalulKovova konstrukcia , uchyt na helmu , 1200 baterka.
Troska zamrzi ze uchop na riadidla ze proste len guma co sa prevlece to ma tendenciu sa vytahat.
Za mna cena/vykon 100%
Raportul preț/calitate este clar în favoarea acestei lumini.
Tradus automatMic, reîncărcabil, luminează bine
Veľmi dobre svetielko za dobrú cenu. Jednoduché na ovládanie.
Traducere cu GoogleAfișează originalulStrălucește puternic. Suficient chiar și pentru a conduce noaptea.
Tradus automat
Dobrá voľba- cena/výkon
Traducere cu GoogleAfișează originalul
spokojný
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Dobre svieti.Jednoduche prepínanie funkcií
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Na helmu staci
Traducere cu GoogleAfișează originalul