Lumină față SIGMA BUSTER 400 FL, 400 lm, negru
SIGMA BUSTER 400 FL lumină frontală
Cu lumina BUSTER 400 obții un partener universal pentru plimbările pe șosea. Fie că este vorba de drumul spre serviciu, spre școală sau de o plimbare cu bicicleta de șosea: cu 400 de lumeni și o rază de acțiune de 120 de metri nu vei fi niciodată în întuneric. În funcție de modul de iluminare selectat, poți fi pe drum până la 30 de ore cu BUSTER 400. Cinci profile preinstalate asigură un confort suplimentar pentru utilizator. Indicatorii LED preciși de pe partea superioară îți arată câtă energie mai are lumina la dispoziție.|
Indicator de încărcare în cinci trepte
|
|
Ghid de lumină pentru o vizibilitate laterală excelentă
|
|
Consolă reglabilă la 360°
|
|
Suport din silicon cu eliberare rapidă
|
|
Montare fără unelte
|
|
Încărcare posibilă în timpul funcționării
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 250 - 499 lm |
| Scopul luminii | vedere |
| Raza fasciculului luminos | 120 m (de bază) |
| Durată funcționare | 2 ore în modul High / 3 ore în modul Mid / 9 ore în modul Low / 5 ore în modul de clipire nocturnă / 30 ore în modul de clipire diurnă |
| Luminozitate | 400 lm (max) |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Moduri de iluminare | ridicat (400 lm)mediu (200 lm)scăzut (100 lm)bliț de noapte (300/100 lm)bliț de zi (100 lm) |
| Rezistență la apă | IPX4 |
| Greutate | 107 g (inclusiv suport) |
| ID produs | 231543 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Sunt perfect mulțumit de el.
Tradus automatNu este cel mai puternic model, dar l-am cumpărat fiului meu pentru prima lui bicicletă mare și este un model perfect adecvat acestui scop.
Tradus automatL-am returnat si l-am schimbat cu o bucata noua, a fost o nebunie, nimic de la sigma.
Tradus automat