Lumină față Ravemen FR1100 reîncărcabilă, 1 100 lm
Ravemen FR1100 este o lumină frontală puternică pentru bicicletă, cu o putere luminoasă maximă de până la 1100 de lumeni, concepută pentru o călătorie sigură atât pe timp de noapte, cât și ziua. Oferă o combinație de iluminare continuă și moduri de intermitent de zi, care vă sporesc vizibilitatea în trafic în toate condițiile.
Suportul frontal integrat se montează sub ciclocomputerul compatibil cu sistemul Garmin, economisind astfel spațiu pe ghidon și optimizând în același timp poziția luminii pentru o iluminare și vizibilitate mai bună. Lumina are un sistem eficient de răcire pentru o performanță stabilă, o funcție inteligentă de pornire și oprire automată și, datorită bateriei integrate, poate servi și ca powerbank. Versiunea FR1100 vine cu un suport combinat AOM05 pentru ciclocomputer și lumină.
- Putere luminoasă maximă de până la 1100 de lumeni pentru călătorii nocturne
- Moduri de iluminare continuă și intermitent de zi pentru o siguranță sporită
- Suport frontal integrat sub ciclocomputerul compatibil cu sistemul Garmin
- Funcție de pornire/oprire automată în funcție de condiții
- Posibilitatea de a utiliza ca powerbank pentru încărcarea dispozitivelor
- Răcire eficientă pentru o performanță stabilă și fiabilă
- Pachetul include un suport combinat AOM05 pentru ciclocomputer și lumină
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 1000 lm și mai mult |
| Scopul luminii | vedere, vizibilitate |
| Luminozitate | 1100 lm |
| Capacitate baterie | 2500 mAh |
| Durată baterie | până la 46 de ore |
| Dimensiuni | 82 x 61 x 25,4 mm |
| Greutate | 119 g |
| Sursă de lumină | 2 LED-uri de înaltă eficiență |
| Funcții | pornire/oprire automată, powerbank, indicator baterie |
| Conținutul pachetului | Lumină FR1100, cablu USB-C, cablu USB-C la Micro USB, suport AOM05, suport AGM04, kit de adaptare pentru Wahoo Bryton, curea, manual/certificat de garanție |
| ID produs | 402741 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii