Lumină față Knog PLUGGER, 350 lm, roșu
Knog PLUGGER lumină frontală
O variantă mai puternică a modelului PLUG, este lumina ideală pentru fiecare biciclist care caută o lumină puternică și clară, cu o vizibilitate excelentă din orice unghi. Knog PLUGGER este proiectată pentru toate tipurile de biciclete și pentru toate disciplinele, de la naveta la serviciu până la ciclismul rutier de performanță.Montare: Lumina are o prindere simplă și sigură pe ghidon, tija de șa sau pe cadrul bicicletei, folosind elastice interschimbabile. Nu aveți nevoie de unelte pentru a o atașa. Pachetul include 2 lungimi diferite de elastice din silicon pentru diferite diametre și forme ale tuburilor cadrului.
|
Un LED puternic care oferă un fascicul puternic de lumină
|
|
Pe laterale, orificii prin care trece lumina și, prin urmare, este bine vizibil și din lateral
|
|
Operarea cu un singur buton este ușoară chiar și atunci când purtați mănuși
|
|
Conectorul de încărcare este ascuns sub buton și este proiectat să reziste la intemperii
|
|
100 % impermeabil - corpul este fabricat din material TPU, plăcut la atingere
|
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 250 - 499 lm |
| Scopul luminii | vedere |
| Luminozitate | 350 lm |
| Capacitate baterie | 1 050 mAh |
| Vizibilitate | 2.2 km |
| Compoziția materialului | 87 x 33 x 43 mm |
| Greutate | 85 g |
| Timp de încărcare | 5 ore |
| Model anul | 2021 |
| Moduri | - lumină constantă putere mare – durată de viață 1.5 h - lumină constantă putere mică – durată de viață 3.5 h - stroboscop – durată de viață 4,5 h - intermitent – durată de viață 12 h - eko intermitent – durată de viață 180+ h |
| ID produs | 112590 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii