Knog Blinder Mini Twinpack set de lumini
Knog Blinder Mini Twinpack set de lumini intermitente
Lucrurile mărețe vin în pachete mici, iar acest lucru a fost realizat din nou cu noul Blinder Mini. Datorită noii tehnologii COB, setul Blinder Mini are o putere uimitoare de 50/30 lumeni, care vă va asigura că sunteți vizibil și în siguranță în toate condițiile de iluminare.Disponibil și ca variante separate de lumină intermitentă față sau spate.
|
Durată maximă de viață a bateriei 30 h
|
|
Se remarcă printr-o serie de modele, ceea ce face ca acest Blinder Mini să fie una dintre cele mai individuale lumini Knog, mai ales pentru dimensiunea sa mică, dar puternică
|
|
Blinder Mini are încărcare USB integrată și, atunci când este utilizat în modul eco flash, are o durată de funcționare incredibilă de 30 de ore. În același timp, se potrivește și pe tijele de șa aero.
|
|
8 moduri
|
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Baterie | Tehnologia LiPo |
| Dimensiuni | 40 x 33 x 31 mm |
| Greutate | 2 x 17 g |
| Putere | 50/30 lm (față/spate) |
| Impermeabilitate | 100% impermeabil, IP67 |
| Model anul | 2024 |
| ID produs | 143286 |
No neviem, kúpil som si túto sadu, dnes mi prišla. Na obale je napísané run time (steady) 2hr a run time (eco-flash) 30hr. Niekde bude chyba, predpokladám, že v popise výrobku. Ak je to tak, prosím opraviť, údaje sú zavádzajúce.
Dobry den,
ospravedlnujeme sa za chybny popis - upravene. Kompletna specifikacia pre aktualnu sarzu svetielok je dostupna aj priamo na stranke vyrobcu - https://www.knog.com/products/blinder-mini-bike-light-set#product-features.
Ak s vyrobkom nie ste spokojny, tak ho samozrejme mate moznost vratit, prip. vymenit za iny model - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html ("Co ak sa mi tovar nepozdava?").
Ďakujem za opravu údajov. Blikačky sú inak top, super spracovanie, na biku malé, nenápadne, ale keď sú zapnuté ...paráda. Určite budem používať, nevrátim 👍.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Dostatok zaujimavych modov. Prijemne male.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
druhý pár na druhý bike, max. spokojnosť
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Zatiaľ spokojnosť
Traducere cu GoogleAfișează originalul
vo vacsine modov vydzia menej, ako by som potreboval, cize som nuteny pouzivat jeden konkretny mod (ale v tom vydrzia blikat takmer 7 hod).
Traducere cu GoogleAfișează originalulDobre vyriesene nabijanie bez potreby kablika