Frontală Silva Scout 3XTH, 350 lm, negru
Silva Scout 3XTH frontală
Linie de frontale Silva Scout ușoară și compactă pentru activități outdoor versatile.|
Buton mare pentru pornire și oprire ușoară cu mănuși
|
|
Silva Inteligent Light - distribuție uniformă a luminii atât pe orizontală, cât și pe verticală
|
|
Scout 3XTH are două diode albe cu o putere totală de 350 de lumeni și o diodă roșie
|
|
Datorită benzii elastice late cu o porțiune de silicon, lanterna frontală se așază excelent pe cap
|
| Culoare | negru |
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Sport | ciclism, drumeție, alergare, alergare pe potecă, alpinism |
| Greutate | 84 g |
| Rază | 65 m |
| Alimentare | 3xAAA / Silva Hybrid Baterie 4.6 Wh |
| Luminozitate | 350 lm |
| Sursă lumină | 2x High-Power LED, 1x diodă roșie |
| Timp operațional | 25 h |
| Rezistență la apă | IPX5 |
| Durată funcționare | 25 h (min mode) / 3 h (max mode) |
| Flux luminos | 50 lm (min mode) / 350 lm (max mode) |
| ID produs | 147970 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii