Frontală Silva Explore 5, 700 lm, negru
Silva Explore 5 lanternă frontală reîncărcabilă
Lanterna frontală Silva Explore 5 este un partener de încredere pentru toate aventurile după întuneric. Oferă o putere de până la 700 de lumeni, o construcție rezistentă la praf și complet impermeabilă (IP68), o bandă largă confortabilă și mai multe moduri de iluminare, inclusiv roșu pentru a menține vederea nocturnă și portocaliu pentru a facilita citirea hărților. Datorită bateriei USB-C integrate și indicatorului de stare a încărcării, veți avea întotdeauna o imagine de ansamblu asupra energiei.
|
Flux luminos puternic – distanță de iluminare de până la 115 m, ideal pentru condiții dificile
|
|
Rezistentă la apă și praf – durabilă chiar și în medii extreme
|
|
Moduri multicolore – lumină roșie pentru vedere nocturnă, portocalie pentru citirea hărților
|
|
Baterie integrată – încărcare simplă și rapidă
|
|
Purtare confortabilă – curea lată reglabilă și greutate redusă
|
| Culoare | negru |
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Sport | ciclism, drumeție, alergare, alergare pe potecă, camping |
| Luminozitate | 700 lm (max) |
| Moduri | Max: 700 lm / 2–3 h / 115 m Med High: 300 lm / 4,5–5 h / 75 m Med Low: 100 lm / 10 h / 20 m Min: 15 lm / 50 h / 8 m |
| Rezistență | IP68 |
| Greutate | 116 g |
| Funcții | lumină roșie și portocaliemod super-low (15 lm)blocare buton |
| Conținutul pachetului | lampă frontală cu bandă, suport pentru cască |
| ID produs | 299315 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Silva Explore 5 nabíjateľná čelovka, 700 lm, čierna
Trochu ťažšia, ale zato odolná čelovka.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante Silva Explore 5 nabíjateľná čelovka, 700 lm, čierna