Ciclocomputer GPS SIGMA ROX 4.0 + curea de piept, negru
Ciclocomputer GPS SIGMA ROX 4.0 + curea de piept
Ciclocomputerul ROX 4.0 GPS cu cele 30 de funcții și o operare ușoară vă va sprijini pe drum, astfel încât să vă puteți concentra pe cel mai important lucru: să vă bucurați de plimbarea cu bicicleta. Afișajul foarte mare arată date precum profilul de înălțime, viteza, distanța și timpul de antrenament. Instrucțiunile de navigare și conectarea la e-bike și la senzorii externi sunt de la sine înțeles pentru ciclocomputerul ROX 4.0! După pornire, ROX vă va găsi locația utilizând GPS și GLONASS în câteva secunde. În combinație cu controlul intuitiv cu trei butoane, puteți începe imediat să conduceți.Cureaua de piept R1 DUO Comfortex+ va măsura cu precizie ritmul cardiac.
|
Datorită funcțiilor ANT + și BLE, puteți conecta senzori externi la ROX 4.0, cum ar fi un senzor de viteză, ritm cardiac și cadență
|
|
Notificările Smart Notifications te conectează cu lumea exterioară chiar și în timpul călătoriei - notificări despre apeluri și SMS-uri pe ecran
|
|
Înregistrați datele pe computerul de bicicletă și le analizați imediat pe ecranul LIVE al aplicației SIGMA RIDE
|
|
ROX 4.0 este pregătit pentru e-bike și îl poți conecta la multe dispozitive - arată nivelul actual de asistență, starea bateriei etc...
|
|
Prin intermediul aplicației komoot, poți primi instrucțiuni de virare sub forma unei săgeți pe ecran sau în interiorul Red Circle.
|
|
Datorită măsurării barometrice, vei primi informații precise despre altitudine, urcare și coborâre, iar traseul tău va fi înregistrat cu exactitate
|
|
Suportul Overclamp Butler pentru pipe scurte și suportul clasic sunt incluse în pachet
|
|
Bandă de piept textilă ultraușoară, confortabilă, cu potrivire bună
|
|
Puteți personaliza afișarea datelor pe ecran folosind aplicația SIGMA RIDE
|
|
Datorită funcțiilor ANT + și BLE, puteți conecta senzori externi la ROX 4.0, cum ar fi un senzor de viteză, ritm cardiac și cadență
|
| Conținutul pachetului | Sigma ROX 4.0, suport, curea de piept R1 DUO Comfortex+, cablu micro USB |
| Greutate | 51 g |
| Impermeabilitate | IPX7 |
| Baterie | 550 mAh (Li Ion), 3.7 V |
| Display | diagonală: 2,4" , rezoluție: 59 x 23 px |
| Conectivitate | BLE, ANT+ |
| Senzori | GPS, GLONASS, altimetru barometric |
| Dimensiuni | 44.9 x 73.6 x 18.4 mm |
| Limba | CZ, EN, DE, FR, ES, NL, PL, IT |
| ID produs | 198031 |
Bună ziua, este posibil să conectați senzori de la Sigma Sport BC 16.16 STS CAD la acest ciclocomputer? pe care o am și mă gândesc să o schimb.
Este posibil să conectați un radar (lumină din spate) de la garmin?
Dobry den,
podporou Varia radarov cyklopocitac nedisponuje.
Je ho mozne vsak vdaka konektivite ANT+ / BLE sparovat s roznymi senzormi, ci uz kadencie alebo rychlosti.
Až na to, že Sigma Sport BC 16.16 STS CAD touto konektivitou nedisponuje, takže jej snímače nie je možné k ROX 4.0 pripojiť...
Dobry den,
ano, samozrejme, dana informacia sa tykala moznosti sparovania SIGMA ROX 4.0 s roznymi pridavnymi senzormi, nie BC 16.16 STS.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Mi-a îndeplinit așteptările. Perfect.
Tradus automatCa opțiune de bază cu GPS, bine. Practic, îl am doar ca indicator al parametrilor de bază în timpul condusului. Folosesc un ceas pentru statistici pe termen lung.
Tradus automat
párovanie so sigma ride robí problém
Traducere cu GoogleAfișează originalul