Tijă de șa telescopică RockShox Reverb AXS B1, Ø-34.9 mm, 652.8 mm/250 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
RockShox Reverb AXS B1 teleskopická sedlovka
Reverb completează ecosistemul tău wireless AXS cu aceleaşi interfeţe personalizabile pentru operare ca restul componentelor SRAM AXS. În plus, toate componentele partajează aceeaşi baterie şi încărcător.Aflaţi mai multe despre această noutate în revista MTBIKER.
|
Instalare ușoară - trebuie doar să atașați controlerul la ghidon, să introduceți stâlpul în cadru și apoi să îl asociați cu AXS App
|
|
Capul optimizat al tijei de șa este potrivit pentru șine circulare (7 x 7 mm) și pentru cele ovale (7 x 9 și 7 x 10 mm)
|
|
Air over air design - funcționarea internă a Reverb AXS este mai robustă și mai durabilă ca oricând
|
|
ActiveRide - când șaua este ușor coborâtă, aceasta oferă o ușoară flexibilitate pentru a vă oferi confort atunci când abordați secțiuni dificile
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 34.9 mm |
| Cursă tijă telescopică | 250 mm |
| Control/Comandă | control electronic |
| Lungime totală | 402.8 mm |
| Min./Max. introducere în cadru | 171 mm / 338.6 mm |
| Greutate | 832 g |
| Offset | 0 mm |
| Conținutul pachetului | 1x RockShox tijă de șa Reverb AXS 1x baterie 1x încărcător incl. cablu USB |
| ID produs | 343586 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante RockShox Reverb AXS B1 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 502.8 mm/175 mm
The best dropper.
Traducere cu GoogleAfișează originalulThe dropout tube is proportionally thick for the 34.9 mm seatpost, unlike others that use the same thin dropout tube in the 34.9 mm seatpost as the 30 mm seatpost.
It springs when it is half lowered, it is very comfortable due to the extra shock absorption.
Variante RockShox Reverb AXS B1 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 552.8 mm/200 mm
Jednoducha instalacia aj ovladanie, sparovanie s ovladacom bez problemov. Baterka vydrzi napodiv dost dlho, cakal som, ze vo frekvencii nabijania bude najvacsi zadrhel. Chod je hladky, vyraznu volu piestnice nepozorujem, porovnatelne s ostatnymi sedlovkami.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante RockShox Reverb AXS B1 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 452.8 mm/150 mm
Variante RockShox Reverb AXS B1 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 552.8 mm/200 mm
Variante RockShox Reverb AXS B1 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 502.8 mm/175 mm