Tijă telescopică Race Face Aeffect R, Ø-31.6 mm, 465 mm/170 mm
Race Face Aeffect R teleskopická sedlovka
Sedlovká telescopicá de înaltá calitate, care oferá o operare liná a cursei cu ajutorul manetei de pe ghidon.Avertisment: Produsul este livrat fárá maneta de control. Manetele Race Face (sau FOX) compatibile pot fi gásite în e-shop-ul MTBIKER.
|
Viteza de revenire a tijei de șa este controlată prin presiunea asupra manetei: presiune mică = revenire lentă, presiune mare = revenire rapidă
|
|
Finisaj - anodizare neagră
|
|
Dirijare internă a cablurilor
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 31.6 mm |
| Cursă tijă telescopică | 170 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime totală | 465 mm |
| Offset | 0 mm |
| Greutate | 638 g |
| ID produs | 111767 |
Variante Race Face Aeffect R teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 465 mm/170 mm
Dobrý deň, potrebujem kúpiť lanko k tejto sedlovke nakoľko sa mi roztrhlo. Viete mi poradiť konkrétny variant?
Vďaka.
Dobry den,
v kombinacii s RF packou by malo sadnut akekolvek radiace lanko zakoncene valcekom, napr.:
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/bowdeny-a-lanka/lanka/bbb-bcb-10-speedwire-radiace-teflonove-lanko-p23231.html#description
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/bowdeny-a-lanka/lanka/shimano-radiace-lanko-12-x-2100-mm-nerez-s-koncovkou-p13787.html
Variante Race Face Aeffect R teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 465 mm/170 mm
Zdravím čo obsahuje balenie ?
Dobry den,
sedlovka je dodavana samostatne - t.j. bez kabelaze a packy.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii