Tijă telescopică PRO THARSIS, Ø-30.9 mm, 465 mm/160 mm
PRO THARSIS tijă de șa telescopică
Tijă de șa telescopică ușoară din aluminiu, potrivită pentru ciclismul Gravel/Cross-Country până la All Mountain/Enduro. Cablu Shimano cu tratament special de suprafață Optislick, care asigură reglarea rapidă și lină a tijei de șa.Avertisment: Maneta de control trebuie comandată separat pentru tija de șa. Manetele compatibile pot fi găsite în MTBIKER eshop.
|
Fabricat din aliaj de aluminiu Aluminium 6061/7050
|
|
Prindere șa cu două șuruburi din titan
|
|
Rutare internă optimizată a cablurilor
|
|
Design interior oval
|
| Culoare | negru, argintiu |
| Diametru | 30 |
| Cursă tijă telescopică | 160 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Cursă | 160 mm |
| Dimensiuni | 465 mm |
| Offset | 0 mm |
| Greutate | de la 485 g |
| ID produs | 187629 |
Momentan nu există întrebări
Nerespectarea instrucțiunilor poate duce la vătămări grave.
Înlocuiți produsul și toate piesele asociate după un accident/impact.
Nu depășiți inserția minimă marcată pe spatele tijei de șa.
Nu aplicați niciodată lubrifiant pe suprafețele de prindere.
Nu utilizați niciodată un cuplu de strângere mai mare decât cel specificat pe produs.
Nu utilizați acest produs într-o altă categorie decât cea indicată pe ambalaj (de exemplu: trekking, șosea, cicloturism, pistă, MTB, Downhill, Freeride, BMX).
În caz de îndoială cu privire la adecvarea utilizării acestui produs din seria PRO pentru utilizarea dvs. specifică, contactați dealerul sau distribuitorul local de produse PRO sau vizitați site-ul nostru web www.pro-bikegear.com
IMPORTANT!
Verificați periodic dacă șuruburile sunt strânse la valoarea specificată.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii