Tijă telescopică FOX Transfer Performance, Ø-34.9 mm 439 mm/150 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Ride FOX Transfer Performance teleskopická sedlovka
Tija de șa telescopică Ride FOX Transfer 2025 vine cu un design complet refăcut, făcându-l mai fluidă și mai robustă ca niciodată. Datorită operării mai simple, întreținere mai bună și reglare mai mare, câștigă un avantaj față de concurență. Acum, cursa este reglabilă în trepte de 5 mm. Hidraulica complet reproiectată a modelului 2025 Transfer este echipată cu un sistem de etanșare complet nou, care crește durabilitatea și intervalul de întreținere completă, care a fost prelungit acum la 300 de ore. Majoritatea cicliștilor se pot descurca cu instrumentele din garajul lor.Avertisment: Pachetul nu include maneta de control, care trebuie achiziționată separat. Puteți găsi manetele compatibile în MTBIKER eshope.
|
Posibilitatea reglării continue a cursei la fiecare 5 mm direct de pe ghidon
|
|
Sistem nou de etanșare pentru o durabilitate mai mare și o întreținere redusă
|
|
Carcasă EKONOL de precizie pentru cele mai precise toleranțe și frecare redusă
|
|
Înălțimea capului cu design cu două șuruburi pentru reglarea înclinării șeii
|
|
Supapă automată a camerei de aer situată sub capul tijei de șa
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 34.9 mm |
| Cursă tijă telescopică | 150 mm (reglabil de la 125 mm la 150 mm) |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime totală | 411 mm + 28 mm prindere cablu |
| Offset | 0 mm |
| Greutate | 549 g |
| ID produs | 319668 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii