Tijă Race Face Turbine 35, Ø-35 mm, black
Race Face Turbine 35 predstavec
Predstavec Race Face Turbine 35 (MY27) este complet prelucrat CNC din aliaj de aluminiu din seria 6000 și continuă modelul consacrat Turbine R 35. Se remarcă prin rezistență mai mare la o greutate mai mică și un design modernizat, care va deveni un element dominant al cockpit-ului. Interfețele de prindere reproiectate pentru ghidon cu un diametru de 35 mm și tija furcii asigură o fixare consistentă și sigură chiar și pe teren accidentat și la mersul pe biciclete electrice performante. Datorită noului finisaj de suprafață, tija este extrem de rezistentă la coroziune și pregătită pentru sarcini pe termen lung în condiții de all-mountain și enduro.|
Modernizovaný dizajn s ostrejšími hranami a optimalizovanou formou
|
|
Top-lock faceplate pre jednoduchšiu montáž a rovnomerné rozloženie tlaku na riadidlá
|
|
Prepracované upínacie plochy pre riadidlá s priemerom 35 mm a stĺpik vidlice
|
|
Vysoká odolnosť skrutiek vďaka rafinovanému povrchovému finišu proti korózii
|
|
eMTB ready konštrukcia pre all-mountain a enduro jazdenie vrátane plnovýkonných elektrobicyklov
|
| Culoare | negru |
| Lungime pipă | 32 mm / 40 mm / 50 mm |
| Diametru ghidon | 35 mm |
| Greutate | 115 g (32 mm) / 126 g (40 mm) / 135 g (50 mm) |
| Material | aluminiu |
| Model | Race Face Turbine MY27 |
| Lățimea clemei | 48 mm |
| Înălțimea clemei | 42 mm |
| Utilizare recomandată | All-mountain, Enduro, eMTB |
| ID produs | 394956 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii