Tijă Race Face Atlas, Ø-31.8 mm
Race Face Atlas predstavec
Predstavec Race Face Atlas arată la fel de bine pe cât funcţionează de bine. Acest predstavec este caracterizat de un singur cuvânt - putere. În RF ştiu ce le place cicliştilor de downhill şi freeride - unghi 0°, două opţiuni de lungime şi diametru pentru ghidon 31.8 mm. Când bombardezi panta, ultimul lucru la care ar trebui să te gândeşti este calitatea tijei. Prin urmare, flagship-ul Atlas este uşor doar pentru ochi, dar în acelaşi timp extrem de puternic.|
Capacul frontal cu 4 șuruburi asigură o distribuție uniformă a sarcinii
|
|
Conceput în special pentru disciplinele Enduro, Freeride, Downhill
|
| Culoare | negru |
| Lungime pipă | 50 mm, 60 mm |
| Diametru ghidon | 31.8 mm |
| Material | duraluminiu forjat AL 6061 |
| Înălţime | 40 mm |
| Unghi | 0° |
| Greutate | 155 g (50mm) |
| ID produs | 119112 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii