Tijă de șa telescopică Cannondale DownLow, Ø-31.6 mm, 480 mm/170 mm
Cannondale DownLow teleskopická sedlovka
Sedlă telescopică reglabilă lin Cannondale DownLow.|
Șaua este potrivită atât pentru șinele metalice rotunde clasice, cât și pentru șinele ovale din carbon
|
|
Ghidarea cablajului de control este ghidat prin interiorul cadrului
|
|
Control cu manetă mecanică de pe ghidon
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 31.6 mm |
| Cursă tijă telescopică | 170 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Diametrul șeii | 31.6 mm |
| Pârghie | mecanică |
| Material | aliaj de aluminiu |
| Offset | 0 mm |
| Greutate | 600 g |
| Conținutul pachetului | tijă de șa, ghidaj, manetă |
| Lungime totală | 480 mm |
| ID produs | 275040 |
Variante Cannondale DownLow teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 480 mm/170 mm
Dobry den, je dodavane aj s ovladacou packou a lankom s bowdenom ? aku dlzku ma lanko ?
Dobry den,
sedlovka je dodavana aj s packou, lankom a bowdenom - zial vyrobca/dodavatel nespecifikuje dlzku, len ze sa jedna o standardny 4 mm radiaci bowden.
Variante Cannondale DownLow teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 440 mm/150 mm
Zdravim, chcel by som sa opytat ci sa do tejto sedlovky da kupit nova patrona? Dakujem
Dobrý deň,
Preverujeme u dodávateľa
Dobrý deň,
Mrzí nás to ale dodávateľ náhradnú patrónu aktuálne nevie dodať.
Variante Cannondale DownLow teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 440 mm/150 mm
Dakujem pekne za ochotu
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Cannondale DownLow teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 440 mm/150 mm
Până acum pot spune că sunt mulțumit, tija de șa îmi îndeplinește așteptările. Singura „problemă” a fost gâtul pentru prinderea cablului la clema telecomenzii, care „nu suportă” prea mult. Este destul de dificil să folosești gâtul original pentru a prinde cablul suficient de ferm încât să nu iasă din clemă, iar când am încercat să-l strâng mai bine, am reușit să-l rup, așa că l-am înlocuit cu unul mai rezistent, pe care din fericire îl aveam și nu a mai avut probleme cu o strângere mai bună. Așa că îi dau 4,5/5 datorită gâtului.
Tradus automatVariante Cannondale DownLow teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 480 mm/170 mm
Îndeplinește toate așteptările mele, are oscilații minime în starea complet extinsă (comparativ cu Ø-34,9 mm și o tijă de șa mai scumpă).
Tradus automatVariante Cannondale DownLow teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 480 mm/170 mm
Výborný pomer cena kvalita. Zatiaľ bezproblémový chod.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante Cannondale DownLow teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 440 mm/150 mm
Vynikajúca záležitosť
Traducere cu GoogleAfișează originalul