Șa Selle Italia SLR Carbon S1, 130 mm
Selle Italia SLR Carbon S1 sedlo
Selle Italia prezintă a patra generaţie a şeii legendare SLR, concepută cu accent pe cea mai mică greutate posibilă, aerodinamică şi viteză. Noua siluetă păstrează forma caracteristică a modelului SLR, dar este şi mai subţire şi mai rigidă datorită tehnologiei inovatoare de stratificare a carbonului a şinelor. Căptuşelile realizate manual sunt plasate cu precizie în punctele de contact pentru a oferi confort maxim în timpul plimbărilor lungi şi a performanţelor ridicate. Designul minimalist contribuie la reducerea greutăţii fără a compromite confortul sau suportul.|
Șine avansate din carbon – stratificare nouă pentru greutate redusă, rezistență ridicată și amortizare eficientă a vibrațiilor
|
|
Formă ergonomică – oferă suport optim chiar și în timpul curselor dificile
|
|
Geometrie neutră – potrivită pentru cicliștii cu rotație pelviană diferită (poziție dinamică și statică)
|
|
Carcasă carbon-nailon – raport excelent de rigiditate, durabilitate și greutate redusă
|
|
Husă fabricată manual – ușoară, de calitate și, în același timp, elegantă
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 130 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 242 mm |
| Greutate | 134 g |
| Șine (diametru) | 7 x 9 mm |
| ID produs | 354280 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii