Șa Ergon SR Allroad Men S/M, 141 mm
Ergon SR Allroad Men S/M șa
Șaua SR Allroad Men oferă confort deplin în timpul curselor lungi și rapide sau al excursiilor cu bicicleta. Forma șeii este special adaptată anatomiei masculine pentru a elimina eficient amorțeala și durerea.|
Confort maxim pentru călătorii mai lungi sau aventuri de bikepacking
|
|
Previne eficient amorțeala datorită suprafeței speciale
|
|
Adaptat ergonomic la anatomia masculină
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 141 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Material | Carcasă șa: Compozit de nylonŞine: CroMoHusă: MicrofibrăCăptușeală: Orthopedic Comfort Foam |
| Husă șa | 250 mm |
| Greutate | 225 g |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 9 - 12 cm |
| ID produs | 283169 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Aceasta este a doua mea șeie Ergon, aceasta a fost pentru anduranță pe șosea, prima este pentru MTB/HT, sunt foarte mulțumit, o diferență semnificativă față de șeile anterioare (în special Syncros, pe șosea era ca și cum aș fi stat pe o bucată de beton).
Tradus automatTotul era bine. putin incet.
Tradus automatFoarte greu
Tradus automat