Șa Ergon SR Allroad Comp S/M, 143 mm
Ergon SR Allroad Comp S/M șa
Șaua Allroad este un adevărat universal. Oferă o căptușeală fermă pentru frecare minimă în timpul călătoriilor lungi pe șosea și, în același timp, o absorbție suficientă a șocurilor atunci când ieșiți pe teren. Oferă o ameliorare eficientă atât pe asfalt, cât și pe teren accidentat, permițând în același timp libertatea de mișcare pentru un transfer eficient de putere către pedale. Șaua este ideală atât pentru excursii lungi cu bicicleta, cât și pentru plimbări accidentate pe drumuri de pietriș.|
Un canal de detensionare larg ameliorează zonele sensibile
|
|
Spumă ortopedică Orthopedic Comfort Foam se adaptează perfect
|
|
Șinele ultralight TiNox SL sunt puternice, dar adaptate și pentru conducerea pe drumuri neasfaltate
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 143 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 249 mm |
| Greutate | 240 g |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 9 - 12 mm |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| ID produs | 329116 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii