Șa damă FORCE Vera cu elastomer, 210 mm
Șa de damă FORCE Vera cu elastomer
|
Şa cu elastomer pentru suspensie
|
|
Șine cu scară
|
|
Fără blocare sub șa
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 210 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Confortabil |
| Husă șa | 240 mm |
| Greutate | 566 g |
| ID produs | 75943 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Kupované na city bike, tvarovo vyhovuje jazdkyni, pohodlné sedenie.
Traducere cu GoogleAfișează originalul